Bay ve Bayanlar ile ÖzeL Sohbet
Sitesi


Haydi şimdi sohbet ve okey zamanı! Sohbet et, okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey oynamak mı istiyorsun? Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


görüntülü sohbet

Bursa SohbetBursa Sohbet Siteleri

Bursa sohbet siteleri başlığı altında bu yazımızda yeşil bursamızdan bahsetmek istiyorum. Bursa: adını M. Ö 2500lü yıllara dayanan prusyalıların şehri olan prusya dan alarak günümüze kadar Bursa olarak evrilmiştir. İnsan yoğunluğu ve doğal yaşam açısından ülkemizin önemli şehirleri arasında ilk sıralar da gelir. Tarihi yerleri, kaplıcaları, ulu camisi ile gezilmeye görülmeye ve yaşanmaya değer bir ilimizdir. İskender kebabı ile, inegöl köftesi ile, cantık’ı ile, kestane şekeri ve Kemalpaşa tatlısı ile yemek kültürü açısından zengin bir mutfağa sahiptir.

bursa-sohbet

bursa sohbet chat siteleri ve bursa tarihçe

Bursa Chat Tarihçe

Hacivat ve karagöz gölge oyunlarının çıkış noktası olan bu şehrimiz, Sohbet makalesi yazılacak olursa bursa sohbet siteleri ve bursa sohbet odaları; potansiyeli bakımından önem gösterilmesi gereken bir konumdadır. Eğer bir sohbet sitesinde iseniz ve pisliklet pindim, sohpet ettim, yapıverem, alıverem ya da lahana ya kelem diyen biri görüyorsanız bilin ki bir buralı ile müşerref oluyorsunuzdur. Bu şehirde yaşayan insanların ne kadar hoş sohbet ve bol muhabbetli ehlel keyif insanı olduğunu her oturduğunuz yerde ‘’çay dökiiim mi ‘’ sorusu ile anlarsınız çünkü çay eşittir güzel sohbettir. Bu şehrin insanlarının sıcak kanlılığını ve içtenliği sanal alemde de yakından hissedebilir ve güzel dostluklar kurabilirsiniz bursa sohbet odalarında. Diğer göç alan şehirlerimize nazaran bünyesinde barındırdığı insanların huzur içinde yaşadığı, kültür konusunda  entegrasyonunu tamamlamış örnek gösterilebilir konumdadır.

Muhafazakar yapısıyla islami sohbetinde temelini oluşturmuş ve bursa sohbet sitelerinde dini çerçeve de yapılan muhabbetleri benimsemiştir. Bununla birlikte Bursa her zaman ilklerin şehri olmuştur, ilk kadın işçiler burada, greve başlamıştır. Ulu önderimiz in manevi kızı olarak bilinen ilk kadın pilotumuz Sabiha Gökçen yine buralıdır. İlk organize sanayi bursa da kurulmuş ve dünyanın ilk hayvan hastanesi burada oluşturulmuştur. Arkadaşlar bu güzide ilimiz ile alakalı sizlere milyon bilgi verebilirim ancak buna ne sizin zamanınız ne de benim cümlelerim yeter. Son bir hatırlatma üşengeç bir millet olduğumuz için olası Bursa gezinizde unutmamanız gereken bir husus paylaşmak istiyorum; ünlü bir Pursa’lı ata sözüdür bu, burada her zaman bayır inilir, yokuş çıkılır.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


4818 Defa
4359 Defa
2329 Defa