Bursa Sohbet
Bursa Sohbet

Bursa Sohbet Siteleri

Bursa sohbet siteleri başlığı altında bu yazımızda yeşil bursamızdan bahsetmek istiyorum. Bursa: adını M. Ö 2500lü yıllara dayanan prusyalıların şehri olan prusya dan alarak günümüze kadar Bursa olarak evrilmiştir. İnsan yoğunluğu ve doğal yaşam açısından ülkemizin önemli şehirleri arasında ilk sıralar da gelir. Tarihi yerleri, kaplıcaları, ulu camisi ile gezilmeye görülmeye ve yaşanmaya değer bir ilimizdir. İskender kebabı ile, inegöl köftesi ile, cantık’ı ile, kestane şekeri ve Kemalpaşa tatlısı ile yemek kültürü açısından zengin bir mutfağa sahiptir.

bursa-sohbet

bursa sohbet chat siteleri ve bursa tarihçe

Bursa Chat Tarihçe

Hacivat ve karagöz gölge oyunlarının çıkış noktası olan bu şehrimiz, Sohbet makalesi yazılacak olursa bursa sohbet siteleri ve bursa sohbet odaları; potansiyeli bakımından önem gösterilmesi gereken bir konumdadır. Eğer bir sohbet sitesinde iseniz ve pisliklet pindim, sohpet ettim, yapıverem, alıverem ya da lahana ya kelem diyen biri görüyorsanız bilin ki bir buralı ile müşerref oluyorsunuzdur. Bu şehirde yaşayan insanların ne kadar hoş sohbet ve bol muhabbetli ehlel keyif insanı olduğunu her oturduğunuz yerde ‘’çay dökiiim mi ‘’ sorusu ile anlarsınız çünkü çay eşittir güzel sohbettir. Bu şehrin insanlarının sıcak kanlılığını ve içtenliği sanal alemde de yakından hissedebilir ve güzel dostluklar kurabilirsiniz bursa sohbet odalarında. Diğer göç alan şehirlerimize nazaran bünyesinde barındırdığı insanların huzur içinde yaşadığı, kültür konusunda  entegrasyonunu tamamlamış örnek gösterilebilir konumdadır.

Muhafazakar yapısıyla islami sohbetinde temelini oluşturmuş ve bursa sohbet sitelerinde dini çerçeve de yapılan muhabbetleri benimsemiştir. Bununla birlikte Bursa her zaman ilklerin şehri olmuştur, ilk kadın işçiler burada, greve başlamıştır. Ulu önderimiz in manevi kızı olarak bilinen ilk kadın pilotumuz Sabiha Gökçen yine buralıdır. İlk organize sanayi bursa da kurulmuş ve dünyanın ilk hayvan hastanesi burada oluşturulmuştur. Arkadaşlar bu güzide ilimiz ile alakalı sizlere milyon bilgi verebilirim ancak buna ne sizin zamanınız ne de benim cümlelerim yeter. Son bir hatırlatma üşengeç bir millet olduğumuz için olası Bursa gezinizde unutmamanız gereken bir husus paylaşmak istiyorum; ünlü bir Pursa’lı ata sözüdür bu, burada her zaman bayır inilir, yokuş çıkılır.

Etiketler: , , , ,


Yazar: ozel sohbet

Görüntüleme: 1005 defa

Kategori: Bursa Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2020

6 Yorumlar
BursaLı

Bursa Sohbet siteleri ve bursa chat odaları ile alakalı yazınızı biraz gülümseyerek biraz da imrenerek okudum. Gerçekten bursa ve insanları ile alakalı çok iyi analizler de bulunulmuş, bursa insanının sohbeti ve muhabbeti ile hepinizi selamlıyorum.

Pesimist

Bursa Sohbet odaları ve bursa chat odaları, sohbet siteleri için önemli gir yere sahiptir. Hem taşıdığı potansiyel hem de buralı ların güzel sohbet olamaları bu hususta büyük rol oynamaktadır tüm buralı kullanıcıları sitemize sohbet etmeye bekliyoruz.

Kirpi

Sohbete Bursa’dan girdim ama bu çet sayfasında. Nerdeyse 81 ilin hepsi burda farklı kültürden kişilerle muhabbet edebiliyoruz çet yaparken radyo dinleyip istek şarkı verebiliyoruz bütün Bursalı arkadaşlar gelsin bence

Joker

Bursa'dan sohbet ediyorum gerçekten çok guzel yer bursasohbet bursa chat chatbursa sohbet bursa

İzmir Sohbet - Sohbetiks - İzmir Sohbet Chat Siteleri

[…] de deyimiyle Yaşanılacak ve Yaşatan şehir İzmir, İzmir sohbet 8500 yıllık bir tarihle günümüze gelen, Ege’nin incisi İzmir’den […]

Sohbet Sitesi - Sohbetiks - Türkçe Sohbet Siteleri ve Arkadaşlık

[…] olarak amacımız sadece sohbet sitesi olmak değildir şehir odaları ile de hizmet vermekteyiz bursa sohbet için giriş yapabilirsiniz. Bunun yanında insanlara aradıkları dostluklar kurmalarını […]

Cevap bırakın

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: