Hakkari Sohbet
Hakkari Sohbet

Hakkari sohbet siteleri

Hakkari; Urartular, persler, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı gibi medeniyetlere tanıklık etmiştir. Kürtçe adı colamerg eski adı ise çölemeriktir. Bu kadim şehri bir çoğunuz televizyonlardan izlersiniz ve ön yargılarınız ile kestirip atarsınız. Gelin bir birlikte bu aslında misafirperver, sohbet’i ve muhabbeti bol memleketi birlikte tanıyalım. Hakkari sohbet siteleri açısından neden önemli olduğunu birlikte analiz edelim. Dünya da  Ters lalelerin hayat bulduğu bu şehir de bir tek insan hayat bulamamıştır. Gerek coğrafik yapısıyla gerek siyasi karşılığı ile gerekse sosyal imkansızlıklar sebebiyle bölge insanı ve genç nüfus  farklı alternatiflere yönelmektedir.

hakkari sohbet odaları ve tarihçe anlatımı

Hakkari Chat Tarihçe

Hakkari sohbet siteleri ve Hakkari sohbet odaları tam da burada devreye girmektedir. Arkadaşlar gitmesek de kalmasak da o köy bizim köyümüzdür mantığından çıkıp lütfen gidip gezin. İnsanlarını  tanıyın sohbet edin o insanlara değil kendinize bir şans tanıyın  ‘kişi her zaman bilmediğine düşmandır ‘. Aslında empati gezintisi bile yeterli olur bu şehirde ki yaşam zorluklarını ve imkansızlıkları anlamak için. Bir düşünün kürtçe adı ile çele yani Çukurca’nın, İran’a sınır bir köyünde dünyaya geldiğinizi. Düşünün tek geçim kaynağınız olan hayvancılığı bile silah gölgeleri altında yaptığınızı. Burada yaşam süreniz için elinizde bir kaç argüman vardır, bunlar dan biri de telefon ve bilgisayar ortamı. Tabi İnterneti çeken ve kapsama alanı içerisinde olanlar kendini şanslı hissedebilir sadece. Bu sebeple en çok sohbet kelimesinin arandığı şehirlerin başında gelir.

Kısaca yukarı da belirttiğim ve bahsedemediğim bir çok sebepten dolayı insanlar en temel ihtiyaç olan; kendini ifade etme ve paylaşımda bulunma ihtiyacını mecburen mobil veya Web yani sanal ortamdan karşılamak durumunda kalmıştır. Mesleğim sebebiyle 3 sene Şırnak’ta çalıştım ve bir çok defa bu şehre  gitme fırsatım oldu, şöyle ki sohbet ortamı sağlamak adına  İstanbul da adım başı cafe vardır. Hakkari de ise tam tersine bu ihtiyaç için adım başı İnternet Cafe görebilirsiniz. Hedef kitlesi sohbet ve muhabbet arayışı olan herkes için Hakkari sohbet siteleri ve Hakkari sohbet odaları bu sebepten dolayı çok önemlidir. Yazıma son verirken jirki, pınyanışi, ertuşi, çemani ve adını sayamadığım bir çok aşiret mensubu olan güzel insanlara, mobil sohbet kullanıcılarına ve web sohbet kullanıcılarına diyorum ki: sizleri tanıyan sohbet  ortamı tedarikçileri olarak bizi tercih etmeniz. Günün birinde tekrar buluşmak ve anıları tazelemek ümidiyle.

Etiketler: , , , , ,


Yazar: ozel sohbet

Görüntüleme: 884 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Haziran 2020

10 Yorumlar
Gecelordu

Hakkari'den sohbet giriyom gercekten çok guzel sohbet yeri ve mükemmel anlatmaya gerek yok girin görün

Ahmet

Doğu insanının bulasacagi tek adres ben beğendim .

Azad

Hakkari sohbet ile alakalı yapılan bir çok tespit doğru, chat ve sohbet sitelerin de buralardan giren bir çok insan var, kendilerini en güzel ifade ettikleri yerin burası olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle burada sohbet etmeleri gerektiğini düşünüyorum

Jirkili

Bir Hakkarili olarak kendimi rahat hissettiğim ve seviyeli sohbet, Chat yaptığım bir yer Hakkari sohbet ile alâkalı daha güzel işler yapacağınıza inanıyorum elinizde sağlık.

Ozgur

Hakkariye goreve giden arkadasim ile hakkari sohbet uzerinden birbirimize chat atarak sohbet ediyoruz emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Eypio

hakkari insanin rahat bir sekil de sohbet ve chat yapabileceği hakkari sohbet ortamını oluşturan bu siteye teşekkür ediyorum. Tüm herkese kesinlikle tavsiye edecegim emeginize saglik

Son pinyanişi

Hakkari’nin o güzel insanlarını burda bulmak benim için çok önemliydi bir gurbetçi olarak böyle sohbet sitelerinin açılmasına çok sevindim burdan tüm hakkarili dostlara selam ediyorum güzel bir çet ortamı olmuş memleket kokuyor resmen

Botan

Hakkari sohbet yazısını görmek beni mutlu etti, uçta bucakta ne kadar yer varsa bence sahiplenilmeli, sohbet ve chat ortamına kazandırılmalı. Bir yerin kalitesini içinde barındırdığı renklilik belirler bu siteyi çok sevdim gerçekten.

Pelinsu

Hakari den sohbet etmek çok güzel iyi bir uygulama tşk ederim sohbet mobil sohbet hakari sohbet

Bursa Sohbet - Sohbetiks - Chat Şehir Sohbet Sitesi

[…] ve karagöz gölge oyunlarının çıkış noktası olan bu şehrimiz, Sohbet makalesi yazılacak olursa bursa sohbet siteleri ve bursa sohbet odaları; potansiyeli bakımından önem […]

Cevap bırakın

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: