Özel SohbetYetişkin Sohbet

Kadınlar ve Erkekler

Kadınlar ve Erkekler

Bu konu hakkın da sayısız makale deneme kitap söyleşi daha sayanmadığım bir çok yazı buluna bilir. Saatlerce konuşmak tartışmak yetmez yetemez ..
Kadın ne ister ? Erkek ne ister ? Erkek neden kadsını anlamaz ? Erkek neden kadını mutlu edemez ? Onlarca soru ..
Kadın daha detaylı bir düşünce yapısına sahiptir .. nasıl mı üç yıl önce sinema salonun da saat 17.34 de ona söylediğiniz o güzel kelimeyi unutmaz ..
Kadın onu kırdığınız unutmaz . aldığınız hediyeyi , ağlattığınızı , söylediğiniz her kelimeyi , giydiğiniz kazağı, sizi unutmaz .. Kadinlar ve Erkekler

Kadınlar ve Erkekler
Hep ilgi bekler hep onu düşünün hep onunla olun ister .. siz farkın da olmada sizin için bir çok şeyden vazgeçmiştir zaten .sizin de öyle olmanızı ister kadın çok şey ister demeyin kadın ilgi sevgi zaman ister.. Erkek ne ister erkek özgürlük ister kısıtlanmak istemez . daha rahat olmak ister . Bitir şeyi unuttu diye saatlerce asık surat istemez . tripler trip cümleleri istemez .kolay affedilmek kolay unutmak ister . kadınlar gibi detaycı değildir . olamaz doğasın da yok .. Biraz odundur öyle kabul görmek öyle olmaya devam etmek ister .. Daha çok gelişi güzel yaşamak ister ..  Sevildiğini bilmek kadına güvenmek ister elbette erkek de ilgi ister ama aşırısı sıkar sıkılır özgürlüğünü ister .. her şey ister ama az az .. fazlası olsun istemez  kadın ve erkek aslın da aynı şeyleri ister sadece dozları farklıdır . kadınalr daha yoğun isterken erkekler daha az ve özgür oldujkları hissetmek ister ..

Kadınlar ve Erkekler yetişkin sohbet cinsel sohbet yetişkinlerle sohbet gizli sohbet özel sohbet cinsel sohbet odaları yetişkin sohbet odaları sohbet odaları özel sohbet odaları chat sohbet odaları cinsel chat cinsel chat odaları yetişkin chat odaları yetişkin chat siteleri
Kadınlar ve Erkekler, yetişkin sohbet, cinsel sohbet, yetişkinlerle sohbet, gizli sohbet, özel sohbet, cinsel sohbet odaları, yetişkin sohbet odaları, sohbet odaları, özel sohbet odaları, chat sohbet odaları, cinsel chat, cinsel chat odaları, yetişkin chat odaları, yetişkin chat siteleri

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Kadınlar ve Erkekler Bedava chat ve ücretsiz chat herkesin hakkıdır. Bir çok sohbet platformu nun aksine bu site de parasız şekil de ücretsiz sohbet edebiliyorsun bu yanı ile çok güzel bir sohbet sitesi. Yapılan mobil uygulama ile ücretsiz mobil chat yapabilirsiniz.

 2. Kadınlar ve Erkekler Her insan maddi açıdan yeterli olmayabilir ama sohbet etmek herkesin hakkıdır o yüzden ücretsiz chat ve bedava sohbet yerleri yaygınlaşmalıdır. Bunu gerçekleştiren OzeLSohbet.Net ailesine teşekkürler. Ücretsiz sohbet sitesi oluşturdular.

 3. Kadınlar ve Erkekler Bu chat sitesi bir harika dostum 🙂 arkadaşlar bedava sohbet odaları veya ucretsiz chat odalari arıyorsanız nu siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz gerçekten çok güzel insanlar var ve çok samimi muhabbetler oluyor.

 4. Kadınlar ve Erkekler Sohbet et kanallarına ulaşmak ve burada sohbet ya da chat yapmak için OzeLSohbet chat odalarına girmeniz yeterli olacaktır.

 5. Kadınlar ve Erkekler Bu chat sitesi bir harika dostum 🙂 arkadaşlar bedava sohbet odaları veya ucretsiz chat odalari arıyorsanız nu siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz gerçekten çok güzel insanlar var ve çok samimi muhabbetler oluyor.

 6. Kadınlar ve Erkekler Nerde o eski sohbet odaları ve sohbet siteleri dedirten tat da bir yazı olmuş. Nostalji chat odaları ile alakalı çalışmalarınız çok güzel, her girdiğim de o eski muhabbet ortamını yaşıyorum. Herkese bu siteyi öneriyorum.

 7. Kadınlar ve Erkekler Tüm kolay sohbet arayışında oan kullanıcıların buluştuğu bu çılgın sohbet sitesinde çok eğleneceğinizden eminim, kesinlikle buraya girip çılgın sohbet odalarında bizde sohbet imkânını yakalayabilir siniz. Ayrıca oyun kanalları ve radyoları harika.

 8. Kadınlar ve Erkekler Tik tok eğlenceli videoları güzel de birde sohbet sayfası olsa nasıl olur diye düşününce bu sayfaya denk geldim

 9. Kadınlar ve Erkekler Merhaba, yaklaşık 5 yıldır esohbette takılıyodum. Daha sonra anlaşamayıp yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bende internette gezinirken burayı gördüm ve girmeye karar verdim. Burdaki ortam çok sıcak ve samimi. Sizlere de tavsiye ederim.

 10. İnternette sohbet denilince akla gelen en eski sohbet odalarından Kadınlar ve Erkekler ozelsohbet chat sohbet odaları içerisinde varlığını sürdürüyor Berşan

 11. Kadınlar ve Erkekler OzeLSohbet net sayesinde bedava sohbet chat imkanlarından faydalanarak yeni insanlarla tanışıyoruz OzeLSohbet sohbet odalarında birbirinden farklı karakterde insanlarla sohbet ediyoruz

 12. Kadınlar ve Erkekler Eskiden bir tekerleme vardı sıra sıra odalar bir birini kovalar 😂 şimdi işte bu sohbet sitesinde alt alta duran sohbet odalarında gönlünüzce sohbet edebilirsiniz

 13. Kadınlar ve Erkekler Sohbet et kanallarına ulaşmak ve burada sohbet ya da chat yapmak için OzeLSohbet chat odalarına girmeniz yeterli olacaktır.

 14. Kadınlar ve Erkekler OzeLSohbet sohbet odalarında canlı kanlı insanlarla canlı sohbet ediyoruz burada ki herkes çok samimi ve seviyeli insanlar ortamı bozacak hiçkimseye müsade edilmiyor

 15. Kadınlar ve Erkekler Ücretli olan tüm mobil sohbet uygulamarından tamamen bıktık ve parasız olarak tel de bu site üzerinden sohbet edebiliyorum. Gerçekten hiç bir kimlik bilgisi paylaşmadan ve Gold üyelik edinmeden hem sohbet edebiliyor hem ee müzik dinleyebiliyorum. Herkese bu sohbet sitesini tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: