Bay ve Bayanlar ile ÖzeL Sohbet
Sitesi


Haydi şimdi sohbet ve okey zamanı! Sohbet et, okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey oynamak mı istiyorsun? Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


görüntülü sohbet

Kalbini ÇalmakKalbini Çalmak

Aşk Şiir
Erkeklerin, kadinlarin kalbini çalmayi basarmalari için dürüstlügü her seyden önemli tutmalari gerekiyor. Iste dürüstlük ve diger püf noktalari…

1- Dürüst olun
Listeye dogruluk ve dürüstlükle baslayalim… Diger 7 ipucunu okurken bu kurali hep aklinizda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detaylari açiga vurun demiyor ama yalan söylemek ya da dogrulari çarpitmak bütün iliskiler için kötü bir isarettir.
2- Fikirlerini yorumlayin
Erkekler genellikle, kadinlarin sakadan anlama yetenekleri, kisilik ve zekalari yerine vücutlari ve yüzleriyle ilgili itifatlar yaparlar. Kadinlara elbette dis güzellikleriyle ilgili komplimanlar yapin. Ancak zeki bir kadinin, sadece görünüse önem vermedigini de unutmayin.
3- “Harika görünüyorsun, spor mu yapiyorsun?”
Yine, yalan söylemeyin. Son zamanlarda kilo almis olabilir, kilosuyla ilgili saka yapmaktan kaçinin. Fakat kiz arkadasiniz zayiflamak için çaba sarfediyor, spor yapiyor, saglikli beslenmeye çalisiyor ve degisimini göstermeye hevesli ise ona iltifat etmeyi, iltifatta bulunmayi unutmayin. Çünkü olumlu bir destekten daha etkili hiçbir sey yoktur.
4- Onunla seyahat edin
Erkekler, kiz arkadaslari degil erkek arkadaslariyla seyahat etmeyi tercih ederler ve kadinlar bundan rahatsiz olurlar. Bunu ona, kelimeleri öyle dikkatli seçerek söyleyin ki kalbi kirilmasin. Tabii, onunla seyahatten hoslanacaginizi söylerseniz bu çok daha güzel…

kalbini çalmak,kalbini çalmak sözleri,kalbini çalmak ingilizce,kalbini çalmak nedir,kalbini çalmak ile ilgili cümle,kalbini çalmak anlamı nedir,erkeklerin kalbini çalmak film,erkeklerin kalbini çalmak imdb,erkeğin kalbini çalmak,kalbini çalmak deyiminin anlamı,kalbini çalmak ne demek,kalbini çalmak,kalbini çalmak deyim,kalp çalmak hırsızlık sayılmaz mı,kalbini hissetmemek,kalbini kazanmak için sözler,kalbini kazanmak ingilizce,kalbini kazanmak için dua,kalbini kazanmak ne demek,kalbini kazanmak nedir,kalbini okumak,kızın kalbini çalma sözleri,kalbini temizlemek isteyen önce vicdanından başlasın,kalbini camdan yaparsan kıran çok olur,kalp çalmak ne demek,kalp çalma sözleri,kalbini bozma sözleri,kalbini dinle sözleri,kalbini dinle ingilizcesi

5- Her basarili erkegin arkasinda bir kadin vardir
Herkesin bildigi bu cümle aslinda bir anahtardir. Birçok erkek, partnerinin kendi basarilarindaki ve mutluluklarindaki yeri bilmezler ya da görmezden gelirler. Siz esinize bunun farkinda oldugunuzu belli edin ve onu takdir ettiginizi bilmesini saglayin.
6- Sana katilmiyorum
Sürekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kiz arkadasinizin her fikrini onaylamaktan kaçinin. Kendi düsünceniz yokmus gibi davranmayin ama onunkilere de ne kadar saygi duydugunuzu gösterin.
7- Dinlemesini bilin
Daha iyi erkek arkadas, sevgili, koca ve baba olmak için daha dikkatli dinleyin.
8- Nelerden hoslandiginizi söyleyin
Bencillik iyi bir sey olmayabilir ama isteklerinizi ifade etmek sizi mutlu edecektir. Sadece bir kere dünyaya geliyorsunuz, sizi gerçekten mutlu eden seyleri sevdiginize neden söylemeyesiniz ki?.. Tüm beklentilerinize karsilik vermez ama bu, iliskinizin daha uzun süreli olmasini saglayacaktir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


4818 Defa
4359 Defa
2329 Defa