Bay ve Bayanlar ile ÖzeL Sohbet
Sitesi


Haydi şimdi sohbet ve okey zamanı! Sohbet et, okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey oynamak mı istiyorsun? Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


görüntülü sohbet

Mobil Sohbet Kullanımımobil sohbet kullanımı mobil chat

mobil sohbet kullanımı mobil chat

Neden IRC Kullanmalıyız

Günümüzde teknolojinin gelişmesi teknolojiye ulaşımın kolay ve ucuz hale gelmesi ile sohbet siteleri ulaşması zor olan bazı imkanlar daha ulaşılabilir hale gelmiştir. Eskiden kullanılması zor, zahmetli ve karışık olan bir çok cihaz daha basit ve küçük durumdadır. bkz. mobil sohbet.

mobil sohbet kullanımı mobil chat

mobil sohbet kullanımı mobil chat

sohbet sunucularını anlattığımız yazıda kullanılan masa üzerindeki mobil sohbet görseli

Her ortamda rahatlıkla uygulama üzerinden kullanılabilir hale getirilmiştir. Bu durumda sohbet siteleri konfor alanında farklılıklar oluşturmuştur.

Eskiden bir profil fotoğrafı çekebilmek için bile fotoğraf makinesine, bilgisayar ve kablolu internet bağlantısına ihtiyacımız varken, şimdi tek bir mobil cihaz veya telefondan bu işlemleri hemen yapabiliyoruz. Örneğin; sohbet sitelerine bağlanmak istediğimizde Google’a telefonumuzdan mobil sohbet yazmamız yeterlidir. Bu yüzden teknoloji geliştikçe ve hız arttıkça, güvenlik ve gizlilik konuları ihlal edilmeye başladı.

Facebook, instagram, tiktok, azar ve tinder gibi ortamlarda bilgileriniz, videolarınız ve resimleriniz güvende değil. İnsanlar doğası gereği sosyal varlıklardır ve birbirleriyle sürekli iletişim halindedirler. Teknoloji ile birlikte sosyal ilişkiler sosyal medya aracılığı ile daha da gelişmiş fakat güvenlik ve gizlilik konuları geri planda bırakılmış, gizli kalmasını istediğiniz veya zamanla paylaşmak isteyebileceğiniz bilgileri daha kayıt aşamasında vermeniz gerekebilir. Oysa IRC sohbet ortamlarında gizliliğiniz tamamen koruma altındadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


4818 Defa
4359 Defa
2329 Defa