Bay ve Bayanlar ile ÖzeL Sohbet
Sitesi


Haydi şimdi sohbet ve okey zamanı! Sohbet et, okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey oynamak mı istiyorsun? Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Tek Adresi


görüntülü sohbet

Tiktok SohbetSon-Günlerin-En-Popüler-Uygulaması-Tiktok-Başarı-Hikayesi-2

Sohbet Nedir?

Tüm dünyada kullanılan tiktok sohbet müzik, fotoğraf ya da aklınıza ne geliyorsa kısa video paylaşımları yapılan bir platformdur. Hatta en çok indirilen uygulamalar listesinde başlarda. Genelde kullanıcılar maksimum bir dakikalık videolar ile eğleniyor ve aynı zamanda tanışma ve tiktok sohbet ortamı oluşuyor.

Tiktok Kuralları

Kullanıcı profili oluşturmak için alt yaş sınırı 13 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Bir diğer kuralı ise 13-18 yaş arası kullanıcıları bu platformda topladığında ebeveynlerden onay aldığımı beyan ettiği kabul edilir. Aslında 18 yaşından küçük kullanıcılara dikkat ediyor ve ailelerinden izin alarak kullanmalarını sağlıyor bu yasal prosödür.

Tiktok Sohbet platformu bu noktada önlemler almış olsada elbette ailesinden onay almayarak kullanan çok fazla kullanıcı var ve tiktok bunu farkettiğinde hesabı otomatik kapatıyor. Toplum ahlakına zarar veren her videoya sansür koyuyor ya da uygulamadan komple kaldırıp, kullanıcıların hesaplarını bile kapatabiliyor. Her şeyi etik ahlaka uygun yapmaya çalışıyor.

Tiktok Sohbet Platformu Neden Tercih Ediliyor?

Bu sorunun cevabı ise yine aktif kullanıcıların videolu, müzikli, eğlenceli zaman geçirmesinden kaynaklanıyor. Diğer uygulamalardaki gibi okunak yerine aktif video izlemek ya da video çekmek daha eğlenceli hal alıyor.

Canlı yayın seçeneğiylede en çok tercih edilenler arasında tiktok sohbet, çünkü canlı yayınlar izlenme olarak bu platformda güzel bi gelire sahip.

Tiktok Geliri ve Mavi Tık

Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulama sohbet üzerinden de bir gelir elde etmek mümkün. Belirli bi takipçi sayısına ulaştıktan sonra sistem talep üzerine mavi tik yanii onaylı kullanıcı konumuna geçiriyor ve bu şekilde belki reklam üzeri, belki izlenme sayısı, beğeni sayısı üzerine gelir elde edebiliyorsunuz.

Bu platformda genelde sanatçılar kullansa da, tiktoker diye adlandırılan uygulama üzerinden ünlü olan çok kişi de oldu.

Tiktok Uygulama Sohbet Kurucusu Kim?

Çinli bir internet teknolojisi şirketi olan byteDance, öncelikle 2016 yılında farklı bir isimle kullanıcıya açtı daha sonra Tiktok ismiyle tüm dünyaya uyurdu. Bu teknoloji şirketinin kurucusu ise yazılım mühendisi olan Zhang Yiming.

Bu kadar talep gören uygulamanın değeri ise şu an 75 milyar doları geçtiği söyleniyor. Tiktok u arkasına alan bu şirket dünyada bulunan uber vb. şirkerleri geride bırakmıştır.

Son olarak da bu uygulamayı seven, kullanan kadar nefret eden ve eleştiri yapan bir kesim var. Saçma bulanlar hatta saçma bulduğu halde izleyenler bile var yani tiktok uygulaması hem video hem sohbet ve keyifli zaman geçirmek için kullanıcıların en çok tercih ettiği platformlardan bir tanesidir.1 Yorum

  1. Aşkım

    15 Eylül 2023 at 20:06

    ben Aşkım Özgürce sohbet edebileceğiniz dostluk arkadaşlık kurabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir ortam arıyorsanız kesinlikle en dogru yer

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


4818 Defa
4359 Defa
2329 Defa